Kontakt

Skontaktuj się z nami

Dyrektorka EFNI

Sabina Nonas
Sabina Nonas

snonas@lewiatan.org
+48 601 819 819

Partnerzy i program

Tomasz Paszkiewicz
Tomasz Paszkiewicz

tpaszkiewicz@lewiatan.org
+48 503 141 822

Partnerzy

Aneta Wasiak
Aneta Wasiak

awasiak@lewiatan.org
+48 793 134 585

Wsparcie programowe

Łukasz Sapieha
Łukasz Sapieha

lsapieha@lewiatan.org 

+48 698 904 732

Uczestnicy i sprzedaż akredytacji

Gabriel Ardelli
Gabriel Ardelli

gardelli@lewiatan.org
+48 502 117 112

Promocja Partnerów

Stanisław Regulski
Stanisław Regulski

sregulski@lewiatan.org

+48 511 800 032

Płatności

Anna Dorenda
Anna Dorenda

adorenda@lewiatan.org
+48 22 55 99 960

Kontakt dla mediów

Katarzyna Kubicka-Żach
Katarzyna Kubicka-Żach

kkubicka@lewiatan.org

+48 573 330 866

Newsletter

Masz dużo na głowie i nie zawsze udaje Ci się śledzić to, co u nas się dzieje?

Zapisz się na EFNI news, a my będziemy dbać o to, żebyś był/a na bieżąco! Będziemy wysyłać Ci najważniejsze newsy o kolejnych edycjach Europejskiego Forum Nowych Idei. Obiecujemy też, że nie będziemy „spamować”.