Contact

Contact Us

Department Director

Sabina Nonas
Sabina Nonas

snonas@lewiatan.org
+48 601 819 819

Partners and program

Tomasz Paszkiewicz
Tomasz Paszkiewicz

tpaszkiewicz@lewiatan.org
+48 503 141 822

Partners

Aneta Wasiak
Aneta Wasiak

awasiak@lewiatan.org
+48 793 134 585

Program support

Łukasz Sapieha
Łukasz Sapieha

lsapieha@lewiatan.org

+48 698 904 732

Participants and sale of accreditations

Gabriel Ardelli
Gabriel Ardelli

gardelli@lewiatan.org
+48 502 117 112

Partner Promotion

Stanisław Regulski
Stanisław Regulski

sregulski@lewiatan.org

+48 511 800 032

Contact for the media

Katarzyna Kubicka-Żach
Katarzyna Kubicka-Żach

kkubicka@lewiatan.org

+48 573 330 866

 

Accounting

Anna Dorenda
Anna Dorenda

adorenda@konfederacjalewiatan.pl
+48 22 55 99 960

Newsletter

Masz dużo na głowie i nie zawsze udaje Ci się śledzić to, co u nas się dzieje?

Zapisz się na EFNI news, a my będziemy dbać o to, żebyś był/a na bieżąco! Będziemy wysyłać Ci najważniejsze newsy o kolejnych edycjach Europejskiego Forum Nowych Idei. Obiecujemy też, że nie będziemy “spamować”.