Rejestracja na 10. edycję EFNI

  1. Załóż konto użytkownika na stronie EFNI wypełniając poniższy formularz. Tego konta będziesz mógł użyć także w kolejnych latach, przy kolejnych edycjach EFNI. Założenie konta nie równa się rejestracji na EFNI.
  2. Po zalogowaniu się na swoje konto, kliknij w guzik kup bilet na EFNI. W tym momencie rejestrujesz się na bieżącą edycję EFNI.
  3. Jeżeli masz kod rabatowy - wpisz go w polu kod rabatowy (na etapie płatności za akredytację), podaj dane do faktury oraz opłać bilet

W sprawie akredytacji dla mediów prosimy o kontakt z Pawłem Mytlewskim (pmytlewski@konfederacjalewiatan.pl), tel. +48 22 55 99 904.

TABELA OPŁATRegulamin EFNIAKREDYTACJA MEDIA

Dane podstawowe

select
 

Dane logowania

Dane do faktury

dane do faktury podam w momencie dokonania zakupu
select
Mój czas na EFNI

Będę obecna/ny na EFNI w dniach:*

  • 20 października
  • 21 października
  • 22 października
Opowiedz nam o sobie

Branża*

select

Reprezentuję*

select

Reprezentuję sektor*

select

Wielkość zatrudnienia*

select

Moje stanowisko*

select

O EFNI dowiedziałem/-łam się z*

select

Na EFNI szukam:*

  • networkingu
  • inspiracji
  • wiedzy
  • inne

Link do profilu na Linkedin

Twoje uwagi

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Konfederacja Lewiatan z siedzibą przy ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 w Warszawie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z organizacją i przeprowadzaniem EFNI oraz innych celach szczegółowo opisanych w treści klauzuli informacyjnej. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: dane.osobowe@konfederacjalewiatan.pl.  Więcej informacji na temat m.in. celów przetwarzania Państwa danych osobowych oraz praw jakie Państwu przysługują można uzyskać klikając czytaj więcej >

* Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z regulaminem EFNI i akceptuję jego warunki
Wyrażam nieodpłatnie zgodę na rozpowszechnienie zdjęcia z moim wizerunkiem w aplikacji mobilnej EFNI, które załączę na drugim etapie rejestracji.
Wyrażam nieodpłatnie zgodę na rozpowszechnienie zdjęcia z moim wizerunkiem w materiałach informacyjnych i promocyjnych EFNI.
Wyrażam zgodę na przesyłanie mi Newslettera EFNI na wskazany wyżej adres poczty e-mailowej.
Wyrażam zgodę Konfederacji Lewiatan na kontaktowanie się ze mną przez telefon dla celów marketingu bezpośredniego (np. oferta hotelowa, oferta akredytacji EFNI).
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych Partnerom konferencji, których lista znajduje się na stronie: https://efni.pl/partnerzy.