Aktualności

Puls Biznesu wśród partnerów medialnych EFNI 2021

Do grona partnerów medialnych Europejskiego Forum Nowych Idei 2021 dołączył Puls Biznesu!

Puls Biznesu jest częścią szwedzkiej Grupy Bonnier – koncernu medialnego posiadającego prawie 200 firm w 12 krajach. W Polsce działają od 1997 – początkowo jako wydawca „Pulsu Biznesu”. W 2015 do grupy dołączył Bankier.pl i w tej chwili są jednym z liderów wśród wydawnictw piszących o biznesie i ekonomii w Polsce. Bonnier Business Polska jest właścicielem największej finansowej sieci afiliacyjnej w Polsce SystemPartnerski.pl. Do jego portfolio należą także magazyny „Puls Medycyny” i „Puls Farmacji” docierające do kilkudziesięciu tysięcy lekarzy i farmaceutów. W 2015 r. Bonnier Business Polska nabył 100 proc. udziałów w spółce Prawomaniacy, która jest wydawcą serwisów ArsLege.pl i LexLege.pl, a od 2017 jest także właścicielem centrum analitycznego SpotData kierowanego przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych ekonomistów rynkowych – Ignacego Morawskiego.

Decyzja szwedzkiego koncernu medialnego Bonnier o stworzeniu w 1997 roku w Polsce od zera nowego jakościowo dziennika gospodarczego okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj polska spółka – Bonnier Business Polska – jest prężnie rozwijającym się oddziałem międzynarodowej rodziny, zatrudniającej blisko 8 tys. osób w 12 krajach, udanie łączącej od XIX wieku biznes z najważniejszą w działalności wydawniczej wartością — wolnością słowa.

Bonnier Business Polska zatrudnia ok. 300 osób. Stanowimy zespół ludzi, których łączy wspólny system wartości; kultura organizacyjna opiera się na szacunku do jednostki będącej podstawą organizacji. Stawiają na współpracę oraz rozwój osobisty i zawodowy. Dzięki temu oferują klientom usługi na najwyższym poziomie.