EFNI 2024: akredytacja mediów już możliwa

Europejskie Forum Nowych Idei od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów. Podczas zeszłorocznej edycji przestrzeń Forum wzbogaciło sześć studiów partnerów medialnych, gościliśmy także niemal 150 przedstawicieli i przedstawicielek mediów. Łączny zasięg publikacji przekroczył 52 miliony, a jego ekwiwalent reklamowy – 10 milionów złotych.

Z czego wynika tak duża obecność EFNI w mediach, zarówno internetowych jak i tradycyjnych?

Aktualne tematy i inspirujące dyskusje: na EFNI rozmawiamy o najważniejszych trendach społecznych, politycznych i gospodarczych. Wybiegamy w przyszłość, zastanawiając się nad perspektywą nie tygodni i miesięcy, a lat i dekad.

Ciekawi goście: wśród uczestników i prelegentów Forum zawsze znajdą się interesujący rozmówcy: EFNI co roku gromadzi ich ponad tysiąc, wliczając: przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury, decydentów, liderów opinii oraz reprezentantami administracji lokalnej, krajowej i europejskiej.

Prezentacje raportów i gale nagród: EFNI to nie tylko dyskusje panelowe czy rozmowy Nocnych Marków, ale także prezentacje raportów rynkowych i indeksów czy gala Nagród Lewiatana.

Akredytacje są dostępne pod tym linkiem.