EFNI – równowaga płci jest rzeczywistością

Równość płci pozostaje często tylko pustym sloganem – w szczególności na wydarzeniach i konferencjach biznesowych. Na EFNI wierzymy jednak, że w rozmowie o przyszłości nas wszystkich, każda perspektywa jest istotna. Dlatego nasze zaangażowanie w gender balance wśród zaproszonych gości to coś więcej niż puste hasła i dążymy do tego, by w trakcie każdej edycji Forum głos kobiety miał taką samą wagę, jak głos mężczyzny.

Nasza determinacja przynosi widoczne efekty. Podczas zeszłorocznej edycji udział kobiet wśród osób zaproszonych do udziału w panelach stanowił 40%. Jeśli chodzi o samych uczestników EFNI 2022, proporcja pomiędzy kobietami a mężczyznami wynosiła 45-55%.

To nie są tylko suche liczby – one są żywym dowodem na nasze zaangażowanie w tworzenie przestrzeni, w której każdy głos się liczy.

Wierzymy, że prawdziwa różnorodność wymaga konkretnych działań, nie tylko obietnic na papierze. Jesteśmy także przekonani, że tylko poznając wiele – niekiedy kontrastujących ze sobą – perspektyw na świat, możemy dostrzec jego pełny obraz. A tylko widząc całość, możemy planować lepszą wspólną przyszłość.

Dla nas równość płci to nie tylko slogan – to fundament, na którym budujemy lepsze jutro. Wspólnie z Tobą.