Globalizm, bilateralizm, patriotyzm gospodarczy? Wyzwania dla społeczeństw i biznesu.

SOPOT | 27-29 września 2017
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag

X edycja nagrody NEW@POLAND


Podczas tegorocznego EFNI już po raz dziesiąty wręczona zostanie nagroda NEW@POLAND dla innowacyjnych projektów informatycznych w usługach publicznych. Jeszcze do poniedziałku można zgłaszać inicjatywy do konkursu!

To już dziesiąta edycja nagrody NEW@POLAND, ustanowionej przez Związek Pracodawców Technologii Cyfrowych LEWIATAN. Projekt ten promuje działania na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego i technologicznej innowacyjności w Polsce, skupiając się na projektach, które w największym stopniu zmieniają sposób organizacji państwa i oferowania usług publicznych.

Nagrodą uhonorowana zostanie firma lub organizacja, która w ciągu ostatnich dwóch lat zrealizowała projekt informatyczny dla administracji publicznej, wnoszący najwięcej wartości dla użytkowników i zasadniczo zmieniający sposób oferowania usług publicznych.

Wybór laureatów wspiera Kapituła Nagrody NEW@POLAND złożona z powszechnie szanowanych przedstawicieli nauki i biznesu, w tym prof. Witold Orłowski, prof. Michał Kleiber, prof. Andrzej Koźmiński, prof. Michał Goliński oraz red. Edwin Bendyk.

Serdecznie zapraszamy do nominowania kandydatów do tegorocznej edycji!!

O idei nagrody opowiada Tomasz Klekowski, dyrektor regionalny, Intel Corporation EMEA oraz prezes ZPTC Lewiatan.

 

Szczegóły konkursu: http://bit.ly/2wGpp9x