REJESTRACJA NA VII EDYCJĘ EFNI JUŻ WKRÓTCE!

SOPOT | 27-29 WRZEŚNIA 2017
TwitterFacebookLinkedinYoutube
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag

Programowe ABC

GALA OTWARCIA (środa, 28.09.2016)

Gale otwarcia i zamknięcia EFNI odbywają się zgodnie z tradycją w Pawilonie Nowych Idei, specjalnie budowanym na potrzeby Forum na sopockiej plaży, kilkanaście metrów od morza. Po części merytorycznej, podczas której mają miejsce oficjalne wystąpienia, następuje wręczenie Nagrody EFNI, wystąpienie Laureata Nagrody, a następnie – uroczysta kolacja i program artystyczny.

GALA ZAMKNIĘCIA (piątek, 30.09.2016)

Po uroczystym podsumowaniu EFNI i przedstawieniu rekomendacji będących wynikiem dwóch dni obrad następuje odczytanie Deklaracji Sopockiej – przesłania europejskiego biznesu do unijnych i polskich politycznych decydentów. Ważnym punktem Gali jest wystąpienie gościa specjalnego, po którym następuje program artystyczny.

SESJE PLENARNE (środa, czwartek i piątek, 28-30.09.2016)

Sesje plenarne to debaty z udziałem wszystkich uczestników EFNI (podczas sesji nie odbywają się inne wydarzenia programowe). Mają miejsce w Pawilonie Nowych Idei i trwają 1,5 godz. Podczas każdej sesji ostatnie 20 minut poświęcamy na pytania z sali.

PANELE RÓWNOLEGŁE (czwartek i piątek, 29-30.09.2016)

1,5-godzinne debaty odbywające się równoległe – po pięć w tym samym przedziale czasowym. W każdym z paneli ostatnie 20 minut poświęcamy na pytania z sali. Wszystkie odbywają się Centrum Konferencyjnym Sheraton.

ŚNIADANIE NETWORKINGOWE – INSPIRACJE (piątek, 30.09.2016)

Inspiracje to niestandardowa platforma wymiany doświadczeń i networkingu. To spotkanie z polskimi przedsiębiorcami, którzy odnieśli sukces w działalności gospodarczej dzięki niekonwencjonalnym pomysłom i inspirującym rozwiązaniom. Wydarzenie promujące nowatorskie podejście do biznesu, innowacyjnych menedżerów, międzynarodowe osiągnięcia.

AKADEMIA EFNI (czwartek i piątek, 29-30.09.2016)

Nowa forma programowa, podczas której Partnerzy EFNI będą prezentować uczestnikom Forum nowe idee biznesowe służące podnoszeniu efektywności zarządzania i jakości przywództwa

SPOTKANIA BRANŻOWE (czwartek, 29.09.2016)

Tematyczne wydarzenia przygotowane z myślą o określonym kręgu gości lub branży. Udział w nich odbywa się wyłącznie na podstawie imiennych zaproszeń wystosowanych przez partnera.

PREMIERY KSIĄŻEK (czwartek i piątek, 29-30.09.2016)

Zapraszamy panelistów i innych gości Forum do prezentacji uczestnikom EFNI  swoich najnowszych książek.

PREMIERY RAPORTÓW SPECJALNYCH (czwartek i piątek, 29-30.09.2016)

Chcemy, by EFNI stało się nie tylko źródłem, z którego płyną nowe idee, ale też miejscem, gdzie ogłaszane są ważne analizy i rekomendacje. Z myślą o EFNI nasi partnerzy oraz think-tanki przygotowują raporty specjalne poświęcone wybranym, kluczowym dla Europy tematom.

ROZMOWY NOCNYCH MARKÓW (środa i czwartek, 28-29.09.2016)

Dyskusje „po godzinach”, czyli po zakończeniu części stricte merytorycznej Forum. W hotelu Sheraton, w Vinoteque oraz w restauracjach InAzia i Rotunda uczestnicy EFNI mają okazję do bezpośredniej rozmowy ze znakomitościami obecnymi na Forum. Poruszane tematy są nieco lżejsze, ale nie mniej ważne niż podczas sesji i paneli. Spotkania odbywają się w swobodnej atmosferze i przy kieliszku wina, bez mikrofonów i moderatorów, w języku polskim lub angielskim (nie przewidujemy tłumaczenia).

ZATOKI DIALOGU (czwartek i piątek, 29-30.09.2016)

Otwarte dla mieszkańców Sopotu i turystów kameralne spotkania z panelistami EFNI. W trakcie  1-godzinnych rozmów na tematy uniwersalne, ale związane z wątkami poruszanymi podczas Forum, uczestnicy mają okazję do bezpośredniej wymiany myśli z wybitnymi autorytetami, liderami gospodarki, polityki, nauki i mediów. Spotkania organizowane w ramach Zatok dialogu odbywają się na świeżym powietrzu, w specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach.

WIECZÓR INTEGRACYJNY  (czwartek, 29.09.2016)

EFNI daje możliwość nawiązywania kontaktów i nowych relacji. Służy temu w szczególności otwarta formuła debat śniadaniowych i obiadowych, wieczorne Rozmowy nocnych marków, a także czwartkowy wieczór, podczas którego uczestnicy EFNI mogą poświęcić czas wyłącznie na nieformalne rozmowy i dyskusje. Czwartkowy wieczór uatrakcyjni specjalny program artystyczny.