REJESTRACJA NA VII EDYCJĘ EFNI JUŻ WKRÓTCE!

SOPOT | 27-29 WRZEŚNIA 2017
TwitterFacebookLinkedinYoutube
  • 0.000000lag
  • 0.000000lag

Organizatorzy

ORGANIZATOR

Konfederacja Lewiatan logo Konfederacja Lewiatan jest najbardziej wpływową polską organizacją biznesową, reprezentującą interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Zabiega o konkurencyjne warunki prowadzenia biznesu i sukces polskich przedsiębiorstw, dba o trwały wzrost gospodarczy, lepsze prawo, zdrową konkurencję, wzrost zatrudnienia i wzmocnienie kapitału społecznego. Konfederacja skupia branżowe i regionalne związki pracodawców oraz kilkudziesięciu członków indywidualnych, łącznie reprezentując ponad 4100 firm zatrudniających w sumie ponad 1 mln osób. Jako jedyna polska organizacja pracodawców ma swoje biuro w Brukseli oraz należy do BusinessEurope – największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE. Konfederacja Lewiatan jest członkiem Rady Dialogu Społecznego i skutecznie zabiega o lepsze prawo dla polskich przedsiębiorców, dba o ich wizerunek i przygotowuje własne ekspertyzy makroekonomiczne.

Więcej informacji o Konfederacji Lewiatan na: www.konfederacjalewiatan.pl

WSPÓŁORGANIZATORZY

BusinessEurope jest wiodącą organizacją promującą politykę prorozwojową na poziomie europejskim, od blisko 60 lat wspierającą firmy z całego kontynentu oraz angażującą się w sprawy, które wpływają na ich konkurencyjność. Reprezentuje różnej wielkości firmy z 35 państw europejskich, których krajowe federacje są jej bezpośrednimi członkami. Organizacja ta jest również europejskim partnerem społecznym. Jest traktowana jako głos, przemawiający w imieniu biznesu w całej Europie.

Więcej informacji o BusinessEurope na: www.businesseurope.eu

Miasto Sopot to nowoczesny i dynamicznie rozwijający się kurort z tradycjami. Magiczny klimat nadawały miastu od początku jego istnienia nie tylko urzekające położenie nad morzem, secesyjne sanatoria oraz wille, ale także atmosfera zabawy i elegancji, którą wnosili sławni goście odwiedzający miasto. Wyjątkowo bogaty program kulturalny oraz śmiałe inwestycje, sprawiają, że Sopot od wielu lat jest liderem rankingów oraz laureatem licznych nagród, stając się miejscem spotkań i licznych konferencji.